ROYAL MOTORS.

AYRICALIKLI HİZMET. GÜVENİLİR TECRÜBE

35 YILLIK ROYAL MOTORS TECRÜBESİNE GÜVENİN.

1982'den beri doğrudan lüks araç ihtalatı ve 2. el satışı yapan Royal Motors aynı zamanda Rolls-Royce Motos Cars ve Lotus Cars gibi dünyanın en önemli araç markalarının da Türkiye distribütörlüğünü yapıyor.


Yurtiçi ve yurtdışında bir çok markayla olan partnerlik anlaşmaları sayesinde Royal Motors müşterilerine her markada seçkin ve avantajlı bir hizmet sunar.

Avrupa'nın ve Amerika'nın en ünlü markalarından oluşan geniş portföyünde özel sipariş araçlar, stok araçlar ve İkinci el araçlar bulunur. Dünyanın en prestijli otomobil markası Rolls-Royce Motor Cars ve spor araba tabirinin birebir anlamı olan Lotus Cars'ın Türkiye distribütörü olan Royal Motors; ayrıca McLaren, Tesla, Bentley, Aston Martin, Lamborghini, Cadillac Escalade, Porsche ve Mercedes gibi bir çok lüks araçların da ithalatı ve satışını gerçekleştirir.

Royal Motors müşterileri ile seneleri geride bırakan, güvene dayalı uzun süreli ilişkiler kurar. Royal Motors, yılların getirdiği tecrübe ile müşterilerine güven veren, yüksek kalitede "Satış" ve "Satış Sonrası" hizmetleri sunar.

AYRICALIKLI BİR HİZMET:
ROYAL CLUB

ÖZEL SİPARİŞ, KLASİK, SIFIR VE 2. EL ARAÇ
DENEYİMİ BİZİMLE YAŞAYIN, ROYAL CLUB ÜYESİ OLUN.